Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kel saç görmek

Kahve falında kel saç görmek sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, çok başarılı olacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına rivayet eder.

Kahve falında kel saç gördüyseniz:

  • Çevrenizde size zorluk çıkartmak isteyen bir kimse bulunabilir.

Kahve falında kel saç görmek makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saçının bir kısmının kel olduğunu görmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine tabir olunur.

Kahve falında saçları kel görmek yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına, rahat bir hayata başlayacağına işarettir.

Kahve falında saç dökülmesi kel kalmak ağrı ve sancılarından kurtulacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç dökülmesi kel olmak rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçın bir kısmının kel olduğunu görmek zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kel insanı saçlı görmek sıkıntılar yüzünden çok büyük maddi kayıplara uğrayacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine işarettir.

Kahve falında saçlarının kel olduğunu görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, sakınılan bir şeye nazar değeceğine yorulur.