Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah elbiseli kadınlar görmek

Kahve falında siyah elbiseli kadınlar görmek atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, oldukça büyük başarılara, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah elbiseli kadınlar gördüyseniz:

  • Yalnız bunu fazla ciddiye alarak, ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.

Kahve falında kadının siyah elbise giydiğini görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah elbiseli kadın görmek pek çok fırsatı kaçıracağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah elbiseli kadınlar görmek gücünü ve itibarını geri kazanacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah elbise giyen kadın görmek büyük kayıplara uğrayacağına, geriye doğru gideceğine rivayet eder.

Kahve falında ölüyü siyah elbiseyle görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah dantelli elbise görmek yeni bir sorumluluk altına gireceğine, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyü siyah elbiseli görmek her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah pullu elbise giymek umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına rivayet eder.