Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kulağının büyük olduğunu görmek

Kahve falında kulağının büyük olduğunu görmek kişinin arkasından konuşan kimselerin yakınlar tarafından susturulacağına, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Kahve falında kulağının büyük olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife almanız size belli bedeller ödetebilir.

Kahve falında kulağının büyük olduğunu görmek zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına delalettir.

Kahve falında kulağını büyük görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kulağı büyük görmek zenginliğini kaybedeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine işaret eder.

Kahve falında büyük kulaklı bebek görmek çirkin amellere, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında kulağına üflenmek sıkıntılarını çözeceğine, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına delalettir.

Kahve falında kulağı kanamak rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulağına altın küpe takmak işlerinin azalacağına, düzeninin bozulacağına, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında tek kulağa küpe takmak alim ve bilge insan olacağına, iyilik bulacağına yorulur.