Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaş beton görmek

Kahve falında yaş beton görmek maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, rahat bir nefes alacağına, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, kazancının artacağına, hayatının da düzene gireceğine, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, kolaylıklara kavuşacağına, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine yorulur.

Kahve falında yaş beton gördüyseniz:

  • Bazı yalanlar yüzünden üzülmeniz olasıdır.

Kahve falında yaş beton görmek önemli sorumluluklar alacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında beton zemin görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına işarettir.

Kahve falında yeni dökülmüş beton görmek parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, esenlik bulacağına delalettir.

Kahve falında beton yol görmek aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beton kırmak neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında çatlak beton görmek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, o kimselerden menfaat göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında beton atıldığını görmek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, aile hayatlarını bozulacağına rivayet eder.

Kahve falında beton mikseri görmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, zor bir dönem geçirileceğine işaret eder.