Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mazot görmek

Kahve falında mazot görmek yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, yanlış bir karar verileceğine, fal sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Kahve falında mazot gördüyseniz:

  • Mevcut pozisyonunuzu korumanız gerekebilir.

Kahve falında mazot içmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve falı kapatan kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine, uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının Allah’ın izni ile yapılacağına inanılır.

Kahve falında arabaya mazot doldurmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına delalet eder.

Kahve falında mazot deposu görmek iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mazot doldurmak karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, üzüntülü bir haber alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında arabaya mazot almak kişinin iyi hale geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında mazot tankeri görmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine inanılır.

Kahve falında mazot satmak galibiyetlerinin artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mazot görmek iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.