Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kezban görmek

Kahve falında kezban görmek sorunların ve sıkıntıların artacağına, herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, mutluluğa ve neşeye, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına inanılır.

Kahve falında kezban gördüyseniz:

  • Üzerinde çalıştığınız bir konuyla ilgili olarak sabırsızlanma eğilimi gösterebilirsiniz.

Kahve falında ikinci kez evlenmek verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ikinci kez evlendiğini görmek geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ikinci kez düğün yapmak zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında kezban görmek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, uzun bir süre bu durumla uğraşacağına alamet eder.

Kahve falında ikinci kez gelinlik giydiğini görmek ekmeğinin artacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ilk kez uçağa binmek başarısının azalacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına işaret eder.

Kahve falında eşiyle ikinci kez evlenmek uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, kötü kişilerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birinin ikinci kez öldüğünü görmek manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet etmektedir.