Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah ayakkabılar görmek

Kahve falında siyah ayakkabılar görmek çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına tabir olunur.

Kahve falında siyah ayakkabılar gördüyseniz:

  • Doğru şeyleri yaparak imajınızı korumanız gerekiyor.

Kahve falında yeni siyah topuklu ayakkabı görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına işarettir.

Kahve falında siyah eski ayakkabı görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine işarettir.

Kahve falında siyah rugan ayakkabı giymek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına yorulur.

Kahve falında siyah süet ayakkabı görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni siyah ayakkabı almak çok zor bir dönemi bitirip başarılı bir döneme yelken açacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında siyah çanta ve ayakkabı görmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının siyah ayakkabı giydiğini görmek çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir çift siyah ayakkabı görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına delalettir.