Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pamuk görmek

Kahve falında pamuk görmek kurtuluşu bulacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, ona şifa olmayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, onları gücendireceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Kahve falında pamuk gördüyseniz:

  • Bir sır sevdiğiniz kişiyle aranıza girebilir veya imajınızı zedeleyebilir veya işdeki pozisyonunuzu etkileyebilir.

Kahve falında pembe pamuk görmek değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, geniş geniş yaşayacağına delalettir.

Kahve falında çuvalda pamuk görmek yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, rahata erileceğine işaret eder.

Kahve falında yastığa pamuk doldurmak güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında pamuk şekeri yediğini görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında yastık pamuğu görmek çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah pamuk görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pamuk fidanı görmek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına inanılır.

Kahve falında pamuk topladığını görmek kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına alamet eder.