Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havan görmek

Kahve falında havan görmek herkesin önünde olacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında havan gördüyseniz:

  • Farklı önerileri ya da teklifleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında gündüz havanın karardığını görmek hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Kahve falında havanın bulutlu olduğunu görmek tüm parasını kaybedeceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine tabir olunur.

Kahve falında havanın kapalı olduğunu görmek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında havanın sisli olduğunu görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında bakır havan görmek mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya delalet etmektedir.

Kahve falında havan topu görmek şifa ve moral bulacağına, kişinin yasa düşeceğine, gözyaşına boğulacağına işaret eder.

Kahve falında havanın ısındığını görmek içinden çıkılamaz bir hal alacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına delalettir.

Kahve falında havanın güneşli olduğunu görmek aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalettir.