Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sütünü görmek

Kahve falında sütünü görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hayırlı bir yola girileceğine, özellikle uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine yorulur.

Kahve falında sütünü gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda ilerlemeler olabilir.

Kahve falında başkasının bebeğine süt emzirmek ferah bir eve geçileceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında süt veren keçi görmek olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, onların güvenini sarsacağına delalet eder.

Kahve falında yağlı süt görmek bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında süt kardeşini görmek hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kazancın daha da arttırılacağına yorulur.

Kahve falında süt içerken görmek girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine yorulur.

Kahve falında kediye süt emzirmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, zor durumların sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında hayvan sütü içmek zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında bebeğe biberonla süt içirmek insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine tabir olunur.