Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuyruğu görmek

Kahve falında kuyruğu görmek arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, amaçlarını yerine getireceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında kuyruğu gördüyseniz:

  • İş yükünüzü hafifletmek istiyor olabilirler.

Kahve falında balinanın kuyruğunu görmek elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kuyruk eti görmek musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, keyfinin ve moralinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuyruk beklemek kişinin seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına, böylece yüzünün güleceğine işaret eder.

Kahve falında kedinin kuyruğunu koparmak hayatının da kolaylaşacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun kuyruklu gelinlik görmek kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine ve işlerin karışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, iç sıkıntınızın azalacağına tabir olunur.

Kahve falında kuyruklu yıldızın düştüğünü görmek sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üç kuyruklu yılan görmek maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına delalet etmektedir.