Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşinin gençliğini görmek

Kahve falında eşinin gençliğini görmek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin gençliğini gördüyseniz:

  • Planlarınızı renklendirebilecek veya size genel katkıları olabilecek seyahatler ya da kısa ziyaretler söz konusu olabilir.

Kahve falında eşini genç görmek gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına rivayet eder.

Kahve falında eşinin gençleştiğini görmek hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, fal sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin gençliğini görmek uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine delalet eder.

Kahve falında eşini gençleşmiş görmek maddi ve manevi olarak çok büyük destekler vereceğine ve borçlarından kurtulmasına yardımcı olacağına, başarısının artacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş birini daha genç görmek çok mutlu olacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında genç bayan görmek dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir genç görmek dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı birinin genç olduğunu görmek rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına delalet eder.