Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sırık görmek

Kahve falında sırık görmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, fal sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, bazı maddi problemler yaşayacağınıza, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında sırık gördüyseniz:

  • Kabiliyetlerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

Kahve falında uzun sırık görmek karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında sırıkla atlamak kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine delalettir.

Kahve falında sırık fasulyesi görmek sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına işarettir.

Kahve falında sırık görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına tabir olunur.

Kahve falında sırıklı yorgan görmek aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına yorulmaktadır.