Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ödeme görmek

Kahve falında ödeme görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, istediği noktalara ulaşacağına, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ödeme gördüyseniz:

  • Sorunlu konuları yatıştırmak size düşüyor.

Kahve falında para ödememek borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, hayatının kolaylaşacağına işaret eder.

Kahve falında ödeme almak herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında borç ödemeye çalışmak bereketin eksileceğine, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına delalet eder.

Kahve falında borcunu ödemeye çalışmak çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına işarettir.

Kahve falında borç ödememek kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, bu ilişkinin çok iyi gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ödeme yaptığını görmek yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında ödeme yapmak hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına alamet eder.

Kahve falında ödeme görmek sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, zor zamanların ve sorunların geride kalacağına işarettir.