Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havuç görmek

Kahve falında havuç görmek borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kavgacı ve ters bir kişi olan fal sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine delalettir.

Kahve falında havuç gördüyseniz:

  • Olayları kişisel algılamamakta fayda var.

Kahve falında havuç yediğini görmek işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, üzüntülerin gideceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazardan havuç almak aileden ayrı kalınacağına, kötü durumlara düşürüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında havuç yemek çok karlı yatırımlar yapacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Kahve falında havuç pişirmek fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında havuçlu kek yemek şansının ve bahtının daima açıkolacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine delalettir.

Kahve falında topraktan havuç toplamak işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında havuç yıkamak dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında havuç doğradığını görmek sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi falı kapatan kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine yorulmaktadır.