Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pirinç makarna görmek

Kahve falında pirinç makarna görmek etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, kötü günler yaşanacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pirinç makarna gördüyseniz:

  • Sadece, akşamüstüne doğru saatlerde, ikili ilişkilerde ufak tefek gerginlikler yaşanabilir.

Kahve falında pirinç makarna görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına alamet eder.

Kahve falında pirinç ve makarna görmek verilen sözlerin tutulamayacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pişmiş makarna yemek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, hayırlı gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Kahve falında domatesli makarna görmek iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına işarettir.

Kahve falında tuzlu makarna yemek falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurtlu makarna görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine işaret eder.

Kahve falında karışık makarna görmek fal sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kelebek makarna görmek kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına alamet eder.