Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilisinin sevgilisini görmek

Kahve falında sevgilisinin sevgilisini görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, yardım edeceğine, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin sevgilisini gördüyseniz:

  • Gayrimenkul konuları, evinizle ilgili veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerde bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında sevgilinin sigara içtiğini görmek mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, düşmanların çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeni sevgili olmak sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyle gerdeğe girmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyi dudaktan öpmek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, yaşam sevincinin, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına alamet eder.

Kahve falında eski sevgiliden mesaj geldiğini görmek bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliden ayrılmak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, bulunduğu yeni durumdan çok memnun olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle sarıldığını görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyle sarılıp ağlamak yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine delalet etmektedir.