Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birini suyun içinde görmek

Kahve falında ölmüş birini suyun içinde görmek kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, kafasının rahatlayacağına, gönlünün rahata ereceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş birini suyun içinde gördüyseniz:

  • Verdiğiniz kararları veya yaptığınız bir seçimi sorgulayabilirsiniz.

Kahve falında bulanık suyun içinden geçmek yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı içinde su görmek yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evini su içinde görmek sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine inanılır.

Kahve falında akan suyun içinden geçmek kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, beklentilerine ulaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında su içinde sinek görmek sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suyun içinde siyah balık görmek takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, insanların afiyet bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında temiz su içinde balık görmek sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında su içinde olmak çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına yorulur.