Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tükürük görmek

Kahve falında tükürük görmek çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, güzel bir hayat geçireceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde başarılı olacağına, böylece kişinin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tükürük gördüyseniz:

  • Daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederken veya alışılmadık kişilerle diyaloglarınız esnasında dikkatli olmanızda fayda var.

Kahve falında tükürükte kan görmek daha rahat bir hayata kavuşulacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına işarettir.

Kahve falında tükürük görmek birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, duraklama yaşanacağına yorulur.

Kahve falında tükürük yutmak sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine delalet eder.

Kahve falında tükürük yemek iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yerde tükürük görmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, parasının ve makamının artacağına tabir olunur.

Kahve falında tükürük kusmak şansının ve kısmetinin de açılacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine delalet eder.

Kahve falında başkasının tükürüğünü yutmak ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına tabir olunur.

Kahve falında tükürüklü öpüşmek musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına işaret eder.