Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ablanın hamile olduğunu öğrenmek

Kahve falında ablanın hamile olduğunu öğrenmek çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, borçlarını bitireceğine, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, çok iyi giden işlerin duracağına delalettir.

Kahve falında ablanın hamile olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Size ters gelen olaylara katılımda bulunmak zorunda değilsiniz.

Kahve falında ablanın hamile olduğunu öğrenmek yol alacağına, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ablanı hamile görmek fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında abla hamile görmek ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, sevinçli ve güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında hamile abla görmek neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına yorulur.

Kahve falında ablasını hamile görmek hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Kahve falında ablayı hamile görmek sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bekar ablasını hamile görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine inanılır.

Kahve falında ablanın hamile görmek her geçen gün başarılarının artacağına, istediği noktalara ulaşacağına tabir olunur.