Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında barışma görmek

Kahve falında barışma görmek başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine, yaşanan rahatsızlıkların yerini sağlığa bırakacağına, yeni işlerin geleceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında barışma gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlar yaşasanız da geriye çekilmeyin.

Kahve falında anne ve babanın barıştığını görmek huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına rivayet eder.

Kahve falında barış istemek kurulan hayallerin yıkılacağına, kazancının günbegün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında kocanla barıştığını görmek mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına delalet eder.

Kahve falında küs olduğun biriyle barıştığını görmek hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına delalettir.

Kahve falında anneyle babanın barıştığını görmek zorlukları aşacağına, sorunları başarıyla çözmeye inanılır.

Kahve falında eski sevgiliyle barışmayı görmek hiç hesapta olmayan bir seyahate, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında küs olunan biriyle barıştığını görmek bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine, sorunlarının da çözüleceğine alamet eder.

Kahve falında boşandığı eşiyle barıştığını görmek hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına ilk önce çok üzülüp, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine inanılır.