Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kadın göğsünü ellemek

Kahve falında kadın göğsünü ellemek birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, sıkıntının günden güne artacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında kadın göğsünü ellemek gördüyseniz:

  • İş veya finans hayatında bazı aksaklıklara neden olacak tutumlar gösterebilirsin.

Kahve falında kadın göğsünü ellemek keyfinin ve neşesinin artacağına, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine yorulur.

Kahve falında kadın göğsüne ellemek daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, ticaretinin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kadın göğsü ellemek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine delalet eder.

Kahve falında kadının göğsünü ellemek hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye alamet etmektedir.

Kahve falında başkasının göğsünü ellemek onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına delalettir.

Kahve falında göğsüne ellemek evleneceğinize, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine tabir olunur.

Kahve falında göğsünü ellemek sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Kahve falında sevgilinin göğsünü ellemek maddi ve manevi olarak zararlar edileceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına işarettir.