Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dedesi görmek

Kahve falında dedesi görmek sağlık problemleri içinde olacağına, şansa, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, zorluğa düşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemler yaşanacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında dedesi gördüyseniz:

  • Düşünce tarzınız bir yapı, bir plan içinde olsun.

Kahve falında ölmüş baba ve dedesini görmek elini haramdan uzak tutacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Kahve falında dedemin öldüğünü görmek ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bilge dede görmek sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dededen hediye almak anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş dede babaanne görmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı sakallı dede görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına yorulur.

Kahve falında ölen dedenin elini öpmek istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dedeyi öpmek fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sorunlu bir durum ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.