Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı allık görmek

Kahve falında kırmızı allık görmek elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, başka işler deneyeceğine, iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, kazancın günden güne daha da artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı allık gördüyseniz:

  • Elinizdekileri istediklerinizi alabilmek için fırsata dönüştürebilirsiniz.

Kahve falında kırmızı allık görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı allık sürmek ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, beklentilerin gerçekleşeceğine, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine inanılır.

Kahve falında başkasının allık sürdüğünü görmek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yanağına allık sürmek maneviyatın da zenginleşeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına inanılır.

Kahve falında allık fırçası görmek yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında allık sürmek büyük bir üne sahip olunacağına, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine delalet eder.

Kahve falında pembe allık görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine delalettir.

Kahve falında yüze allık sürmek hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına işarettir.