Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siğil görmek

Kahve falında siğil görmek moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, işlerinin her zaman büyüyeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, çıkmaza gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siğil gördüyseniz:

  • Seyahatlere ya da eğitime para yatırıyorsanız beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir.

Kahve falında parmakta siğil görmek kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünde siğil görmek gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, strese gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ellerde siğil görmek okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına yorulur.

Kahve falında kolda siğil görmek mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine yorulur.

Kahve falında elde siğil görmek fal sahibinin uyarı alabileceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elde siğil çıktığını görmek uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayakta siğil görmek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elinde siğil çıktığını görmek iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine delalet eder.