Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında at çişi görmek

Kahve falında at çişi görmek takdir edileceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, gelirinin daimi olacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, günahlarının affedileceğine, hak yemeden, dürüst bir şekilde yaşayacağına, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine yorulur.

Kahve falında at çişi gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı hesaplamak için zamandan faydalanın.

Kahve falında at çişi görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında köpek çişi görmek kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sürekli çiş yapmak kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çocuğunu çişe tutmak hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üzerine çiş yapıldığını görmek hasret çekenlerin kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında salona çiş yapmak aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine delalettir.

Kahve falında bebeğin çişini yaptırmak başarıları ile tanınacağına, hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına delalet eder.

Kahve falında helada çiş yapmak maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına işarettir.