Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şise su görmek

Kahve falında şise su görmek maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, çareyi başka yerlerde arayacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, eğitim hayatında başarıların artacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına inanılır.

Kahve falında şise su gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, sosyal ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konular ivme kazanıyor.

Kahve falında susturucu görmek çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bıçak ve su görmek bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında suyun içinde kuzu görmek işlerinin kısa zamanda açılacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine işaret eder.

Kahve falında bele kadar suya girmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sokakta su görmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında suya düşmüş birini kurtarmak çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Kahve falında tatlı su içmek eşlerin bir süre birbirinden uzak kalacağına, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, uygulayacağına delalettir.

Kahve falında suyun içine atlamak maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına delalettir.