Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otobüs lastiği görmek

Kahve falında otobüs lastiği görmek deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında otobüs lastiği gördüyseniz:

  • Bazı konularda yetersiz kalan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında otobüs lastiği görmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların son bulacağına inanılır.

Kahve falında arabanın lastiğinin patladığını görmek geçim kolaylığı yaşayacağına, imkânlarının da genişleyeceğine delalet eder.

Kahve falında lastik terlik görmek zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, yaşanan kötü anıların silineceğine tabir olunur.

Kahve falında patlak lastik görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında siyah lastik ayakkabı giymek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına yorulur.

Kahve falında lastik değiştirmek sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan fal sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine delalet eder.

Kahve falında oto lastiği görmek çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, çok sert geçen bir tartışmanın ardından uzun zaman önce verdiği bir kararı uygulamaya koyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında paket lastiği görmek yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına alamet eder.