Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiği kızın elinden tutmak

Kahve falında sevdiği kızın elinden tutmak verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, doğruluğu bulacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, onlar için çabalayacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiği kızın elinden tutmak gördüyseniz:

  • Bazı kişileri planlarınız konusunda ikna edebilmek veya belli anlaşmaları sonuçlandırmak için farklı şeyler denemeniz gerekebilir.

Kahve falında sevdiği kızın elinden tutmak şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, dünya nimetlerinin en hayırlılarından daha fazla istifade edeceğine inanılır.

Kahve falında kızının elinden tutmak inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bir kızın elinden tutmak her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğin birinin elinden tutmak gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında sevdiği kızın elini tutmak doktordan doktora koşturacağına, para ve zaman ayıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evliyanın elinden tutmak satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, maddi gücünün de daimi olacağına rivayet eder.

Kahve falında patronun elinden tutmak korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında çocuğun elinden tutmak dini vecibelerini yerine getireceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına yorulmaktadır.