Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hamile bebek görmek

Kahve falında hamile bebek görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, afiyette giden düzeninden olacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında hamile bebek gördüyseniz:

  • Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra her şeyin yoluna gireceğini bilerek hareket etmelisiniz.

Kahve falında hamile olup bebek doğurmak hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine rivayet eder.

Kahve falında ikiz bebeğe hamile kaldığını görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine delalettir.

Kahve falında hamile birinin bebek emzirmek sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ikiz bebeklere hamile olmak rahatının bozulacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında kendini ikiz bebeğe hamile görmek bir koyulan işten yüz kazanılacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine işaret eder.

Kahve falında kendini erkek bebeğe hamile görmek evlatlarının hayırlı olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ikiz bebeklere hamile görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında hamile birinin bebek emzirdiğini görmek imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına alamet eder.