Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin evine sığınmak

Kahve falında birinin evine sığınmak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine ve bu sayede çok büyük bir ferahlık duyacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin evine sığınmak gördüyseniz:

  • Maddi konularda kararsız davranabilirsiniz.

Kahve falında birinin evine sığınmak her türlü başarıyı elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına inanılır.

Kahve falında mağaraya sığınmak işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında karakola sığınmak işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine işarettir.

Kahve falında yağmurdan sığınmak mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir eve sığınmak hayırlı günlerin geleceğine ve fal sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzün güleceğine inanılır.

Kahve falında birine sığınmak atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kaçarken camiye sığınmak ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Kahve falında eve sığınmak iş konusunda sürekli yardım edeceğine, büyük miktarda para kazanılacağına delalet etmektedir.