Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şemsiye görmek

Kahve falında şemsiye görmek bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, fal sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında şemsiye gördüyseniz:

  • Yakınlarınızı veya birlikte yaşadığınız kişileri memnun etmeyecek değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında birine şemsiye almak yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir sürü şemsiye görmek geçim sıkıntısına düşeceğine, rakipsiz hale geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına tabir olunur.

Kahve falında şemsiyeler görmek hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine rivayet eder.

Kahve falında renkli şemsiyeler görmek itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı şemsiye açmak kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şemsiyeyi ters görmek borcunuz varsa borcunuzdan kurtulacağınıza, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında plaj şemsiyesi görmek sağlığın bozulacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, fal sahibinin muradına ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şemsiye çaldırmak zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına, hastalıkların sona ereceğine ve sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına delalettir.