Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karnını görmek

Kahve falında karnını görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, içinde bulunduğu büyük sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine işaret eder.

Kahve falında karnını gördüyseniz:

  • Parlak fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.

Kahve falında kar ve balık görmek işte başarılı adımlar atılacağına, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına rivayet eder.

Kahve falında karnını yanık görmek evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine yorulur.

Kahve falında mart ayında kar yağdığını görmek eşe dosta yardım edileceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında kar ve çimen görmek güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına yorulur.

Kahve falında evinin önünde kar görmek mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına alamet eder.

Kahve falında kar üstünde yürüdüğünü görmek kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, bu çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına alamet eder.

Kahve falında karla kaplı dağ görmek eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine delalet eder.

Kahve falında karnından yılan çıktığını görmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına delalet etmektedir.