Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cep dolusu altın görmek

Kahve falında cep dolusu altın görmek kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, yakın bir zamanda fal sahibini bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, gönülsüzce bir yere gideceğinize, gittiği yolda yalnız kalacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında cep dolusu altın gördüyseniz:

  • Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsunuz.

Kahve falında cep dolusu altın görmek cesaret ve özgüven sahibi olacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine delalet eder.

Kahve falında cep dolusu para görmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, bedeninin de iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cepte altın görmek daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ceplerine altın doldurmak fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine işarettir.

Kahve falında küp dolusu altın görmek kişinin yoğun tempoyla geçen yakın geçmişinden sonra rehavete kapılacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına tabir olunur.

Kahve falında çuval dolusu altın bulmak hayatı boyunca hep başarılı olacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında torba dolusu altın görmek çok para kazanacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine tabir olunur.

Kahve falında oda dolusu altın görmek hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine delalet etmektedir.