Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında seminer görmek

Kahve falında seminer görmek çekilen acıların unutulacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, hasret çekileceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine, çeşitli tartışmalar yaşanacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına tabir olunur.

Kahve falında seminer gördüyseniz:

  • Hiç bir konuda fazla açılmamalısınız.

Kahve falında seminer görmek birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine alamet eder.

Kahve falında seminer vermek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına işarettir.

Kahve falında seminere gitmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına alamet eder.

Kahve falında seminere katılmak çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına delalet eder.