Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halı üzerinde toz görmek

Kahve falında halı üzerinde toz görmek işleri engelleyen kişiler yüzünden büyük zararlara uğranacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, rızkının çoğalacağına, bunun da geleceğine, zor durumların el birliği ile aşılacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına inanılır.

Kahve falında halı üzerinde toz gördüyseniz:

  • Zevk için harcama yapmanız, bazı şeyler satın almanız olasıdır.

Kahve falında halı altında toz görmek çok pişmanlık duyacağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine inanılır.

Kahve falında halının altında toz görmek iş hayatında maddi zarara uğranacağına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine rivayet eder.

Kahve falında halı tozu görmek maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tozlu halı silkelemek üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin falı kapatan kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına işaret eder.

Kahve falında tozlu halı süpürmek eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağınıza, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında halı üzerinde toz görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında halıda toz görmek hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tozlu halıyı süpürmek gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına delalet eder.