Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sedef görmek

Kahve falında sedef görmek anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, zamandan da kar edeceğine, yakın bir akrabanın çıkartacağı dedikodu yüzünden iş dünyasında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına ve oturulan muhitteki insanlardan sürekli laf işitileceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında sedef gördüyseniz:

  • Yüksek fiziksel enerjiniz size devamlı olarak aşırı itilimler verebilir.

Kahve falında sedef yüzük görmek hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına, zor bir dönem geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında sedef hastalığı olduğunu görmek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına rivayet eder.

Kahve falında sedef bilezik görmek alım gücünün artmasına, falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında sedef küpe görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama alamet eder.

Kahve falında sedef hastalığı görmek yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında sedef kolye görmek yeni iş teklifleri alacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Kahve falında sedef olduğunu görmek yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sedef takı görmek hayat kalitesinin de yükseleceğine, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına yorulmaktadır.