Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şüphe görmek

Kahve falında şüphe görmek düşmanlarının güçleneceğine, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, güzel gelişmeler yaşayacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, yakın bir arkadaşının ihanetine uğrayacağına ve yapacağı bir seyahatten kötü bir haberle döneceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına işarettir.

Kahve falında şüphe gördüyseniz:

  • Bir çok konuda gereksiz endişelendiğinizi anlayarak ferahlayabilirsiniz.

Kahve falında sevdiğinden şüphelenmek yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, hayatının kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şüphe görmek kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında şüphe etmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına alamet eder.

Kahve falında şüphe duymak sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret eder.

Kahve falında eşinden şüphe duymak yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında birinden şüphelenmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında hamilelikten şüphelenmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında şüpheye düşmek iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalettir.