Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun dağ görmek

Kahve falında uzun dağ görmek bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, işinden çıkarılacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, hem de fal sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına, deneyim kazanacağına ve yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzun dağ gördüyseniz:

  • Yaşamsal kararlarınız devreye girebilir.

Kahve falında uzun dağ görmek yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dağ faresi görmek adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dağın üstünde olmak sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, verimli ve bereketli işler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında yanmış dağ görmek umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dağda mantar toplamak atılan adımların kısa süre içinde büyük başarılar kazanılacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına inanılır.

Kahve falında dağlara kar yağdığını görmek deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, ancak daha sonra kendisini toparlayacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında başkasının yemek dağıttığını görmek üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında dağın konuştuğunu görmek can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, fal sahibinin mutluluğua kavuşacağına ve daha güzel ve hayırlı günler göreceğine rivayet etmektedir.