Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında satıcı görmek

Kahve falında satıcı görmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında satıcı gördüyseniz:

  • İşyerinizde olumlu gelişmeler kaydetmeye devam edeceksiniz.

Kahve falında buğday satıcısı görmek iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına işarettir.

Kahve falında satıcı olduğunu görmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına ve çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında su satıcısı görmek sohbetinin bozulacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine alamet eder.

Kahve falında satıcıya para vermek sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına tabir olunur.

Kahve falında seyyar satıcı görmek uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında seyyar satıcı olmak sevinçli haberlerin alınacağına, alınan bu haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, bu sayede hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, kötü sözler duyacağına alamet eder.

Kahve falında uyuşturucu satıcısı görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine işarettir.

Kahve falında kadın satıcısı görmek endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına işarettir.