Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok kıl görmek

Kahve falında çok kıl görmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine yorulur.

Kahve falında çok kıl gördüyseniz:

  • Belli anlaşmaların, üzerinde uzlaşılması gereken konuların veya düzenlemelerin yapısı ya da detayları üzerinde gereğinden fazla inatçı bir tutum sergilememenizde fayda var.

Kahve falında saç kılı yediğini görmek hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine rivayet eder.

Kahve falında bacağının kıllarını almak çok dikkat çekeceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  inanılır.

Kahve falında kadını namaz kılarken görmek iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında burnundan kıl kopardığını görmek çok büyük başarılara imza atacağına, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında namaz kılarak uyanmak yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, bu sayede mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kadının bacaklarını kıllı görmek kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında başka birini namaz kılarken görmek kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında yaşanan sorunların çözümü için çıkılan uzun bir yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile dönüleceğine işaret eder.

Kahve falında namaz kılan askerler görmek atılan adımların zorluk yaratacağına, sorunların üstüste geleceğine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine delalettir.