Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı pantolon giydiğini görmek

Kahve falında sarı pantolon giydiğini görmek kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon giydiğini gördüyseniz:

  • İç sesinize kulak vermelisiniz.

Kahve falında sarı renk pantolon giymek eline yeni fırsatların geçeceğine, şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon giydiğini görmek kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon görmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı pantolon almak yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına delalet eder.

Kahve falında sarı renk pantolon görmek kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına tabir olunur.

Kahve falında hardal sarısı pantolon görmek sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, asosyal bir insan haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırışık pantolon giymek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, güzel bir haneye sahip olunacağına alamet eder.

Kahve falında pantolonu ters giymek emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, arzularına ve emellerine kavuşacağına, yüzünün güleceğine rivayet eder.