Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şampuan görmek

Kahve falında şampuan görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine, varlıklı kimse olacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine ama daha sonra sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, ortaklı işlere girileceğine işarettir.

Kahve falında şampuan gördüyseniz:

  • Farklı durumlarla karşılaşabilir, durumlardan farklı sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Kahve falında şampuan görmek iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, şifa ve moral bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçını şampuanla yıkamak iyileşeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saçı şampuanla yıkamak yaşanan yokluğun biteceğine, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bit şampuanı görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında şampuan koklamak fal sahibinin güzel yarınlara olan inancının da gerçeğe dönüşeceğine, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinden şampuan almak rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine alamet eder.

Kahve falında şampuanla saç yıkamak yapılan ortaklıkların bozulacağına, gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında şampuanlı saç görmek eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına yorulmaktadır.