Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bıyık görmek

Kahve falında bıyık görmek geçimin daha kolay hale geleceğine, işlerin çığırından çıkacağına, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına delalet eder.

Kahve falında bıyık gördüyseniz:

  • Maddi açıdan şanslısınız.

Kahve falında kadının bıyıklarının çıktığını görmek elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bıyık kılı görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz bıyık görmek karalar bağlayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi bıyıklı görmek verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında oğlunu bıyıklı görmek girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, aile hayatındaki tartışmaların bu insanlar sayesinde biteceğine yorulur.

Kahve falında bıyık traşı olmak kendisini sorgulama gereği duyacağına, az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başkasını bıyıklı görmek yeni iş kapılarının açılacağına, sıkıntılarını çözeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında başkasında bıyık görmek birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, hayır duaları alacağına delalet eder.