Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski işyerine girmek

Kahve falında eski işyerine girmek aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, işlerin canlanacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski işyerine girmek gördüyseniz:

  • Zor bir görev veya iş hakkında uzun zamandır düşünüyor olabilirsiniz.

Kahve falında eski işyerine girmek sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına işarettir.

Kahve falında eski işine girmek sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında işi girmek refah düzeyinin düşeceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına işarettir.

Kahve falında hastanede işe girmek verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanamayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında işe girmek çalışmak kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, bunun da kendisi için hayırlı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında işe girmek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında temizlik işine girmek azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına rivayet eder.

Kahve falında ek işe girmek sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine delalet eder.