Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sakatat görmek

Kahve falında sakatat görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine tabir olunur.

Kahve falında sakatat gördüyseniz:

  • Pazarlık yapılması ya da uzlaşılması gereken konularda ısrarcı davranma riskiniz var, zarafeti elden bırakmamaya çalışmalısınız.

Kahve falında hayvan sakatat görmek kafasının rahat olacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sakatat görmek gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına delalettir.

Kahve falında hayvan sakatatı görmek sorunlarının sürekli artacağına, sevinçli haberlerin alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sakatat yemek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, zahmete düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında çiğ sakatat görmek olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, aile bireylerinin bazı konularda yargısız infaz yaptığının düşünüleceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına delalettir.