Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saçta bit görmek

Kahve falında saçta bit görmek arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, işlerin yavaşlayacağına, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, maddi açıdan büyük bir yokluk çekileceğine alamet eder.

Kahve falında saçta bit gördüyseniz:

  • Söz konusu kimsenin size karşı iğneleyici sözler sarfetmesi olasıdır.

Kahve falında saçında bit öldürmek bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine işaret eder.

Kahve falında saç ve bit görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında saçını tararken bit görmek hastalıklarının azalacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saç taramak bit görmek kendisini mutsuz edeceğine, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına işarettir.

Kahve falında annemin saçında bit görmek çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına delalet eder.

Kahve falında saçında sirke bit görmek sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, yüksek moralli olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçtan bit alıp öldürmek yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına delalet eder.

Kahve falında bebek saçında bit görmek zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine inanılır.