Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çelik kapı açmak

Kahve falında çelik kapı açmak huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, ticarette yol katedeceğine, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine delalettir.

Kahve falında çelik kapı açmak gördüyseniz:

  • Bence yardımcı olmalısınız.

Kahve falında çelik kapı açmak hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, kime gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çelik kasa açmak dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine yorulur.

Kahve falında çelik kapı almak yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu fal sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine işarettir.

Kahve falında çelik kapı taktırmak bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında beyaz çelik kapı görmek maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kırık çelik kapı görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine tabir olunur.

Kahve falında çelik kapı yaptırmak zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çelik tel görmek kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine ve falı kapatan kişinin, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına işarettir.