Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arısı görmek

Kahve falında arısı görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, maddi anlamda zayıflayacağına, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında arısı gördüyseniz:

  • Geride bırakılması gereken kişilerle tartışmaya girmemenizde fayda var.

Kahve falında kanatlı arı görmek bolluk içinde yaşanacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine alamet eder.

Kahve falında arıların görmek pek çok kişiyi idare edeceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine işaret eder.

Kahve falında siyah büyük arı görmek yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına işarettir.

Kahve falında bal arısını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına delalet etmektedir.

Kahve falında arının ısırdığını görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına rivayet eder.

Kahve falında petekte arı görmek hata yapmadan düzgün ve bereketli, zengin bir hayat süreceğine, anne baba duası alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arıların sokmasını görmek büyük sıkıntılar içine gireceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında birini arı soktuğunu görmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine delalet etmektedir.