Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında roket görmek

Kahve falında roket görmek ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, fırsatların heba edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında roket gördüyseniz:

  • Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler çocuk sahibi olabilirler veya çocuğu olanların çocuklarıyla ilgili gelişmeler yüzlerini güldürebilir.

Kahve falında roketle uçmak daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında rokete binmek kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine inanılır.

Kahve falında roket görmek yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında roket patlaması görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına inanılır.